Kargo ve Teslimat

">

Paketim Nasıl Hazırlanıyor

Siparişinizin onayı sonrasında, paketiniz hızlı ve hijyen kurallarına azami dikkat edilerek hazırlanıp teslimat saatine kadar soğuk ortamda bekletilmektedir. Paketlemelerimiz size güvenle ulaşacak şekilde paketlenmekte olup, su ve hava geçirmez strafor kutularda buz aküleri ile gönderilmektedir.

Siparişlerim nereden Gönderilmektedir.

Siparişleriniz Kars'ta Şehir merkezinde bulunan Malakan peynirciliğe ait mağazamızdan sizlere ulaştırılmaktadır.

Paketimi Nasıl Takip Edebilirim

Siparişlerinizi hesabınıza giriş yaparak siparişlerim nerede bölümünden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Teslimat ücreti Nedir?

750 TL altı siparişlerinizde teslimat ücreti alınmakta olup, siparişinizin miktarına göre dinamik olarak değişmektedir. Örneğin 0-100 TL arası 40 lira sipariş bedeli alınmaktayken 500-600 TL arası bu miktar 20 TL ye düşmektedir.

Siparişimin teslimat adresini veya teslimat tarihini değiştirebilir miyim ?

Siparişiniz ile ilgili her türlü değişikliği, sistem üzerinden hesabınıza giriş yaparak mesaj göndererek yada iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerim Ne kadar zamanda teslim edilir?

Siparişiniz teslimatı, siparişin verildiği, bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Bu süre 2 ile 5 gün arasında değişmektedir.

Siparişlerim Ne Zaman Kargoya teslim Edilir.

Siparişinizi verdiğiniz gün mesai saatleri içerisinde hazırlaanrak aynı gün saat 16:00 a kadar kargoya teslim edilmektedir. Akşam 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir.