Ödeme ve Teslimat

Dağıtım bölgeleri

Malakanpeynircilik.com sadece Kars Merkezinde bulunan işyerinden Türkiye’nin her yerine soğuk zincir kolileri ile dağıtım yapmaktadır.

Kars dışı sevkiyat için seçilen kargo şirketi (Yurt İçi Kargo) kullanılmaktadır. Kargo ile teslim seçeneği sınırlı ürün grubu için geçerlidir.

Malakanpeynircilik.com teslimatı zaman aralığı

Kars il dışına verilen siparişlerde, kargo firmasının çalışma saatleri dahilinde dağıtım yapılmaktadır. Her Pazartesi, Salı,Çarşamba ve cumartesi günleri haricinde kargo gönderimi yapılmamaktadır.

 

Ödeme

Malakanpeynircilik siparişlerinizde sadece Kars içi olmak kaydıyla kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kars içindeki müşterilerimiz kapıda kredi kartı veya nakit ödemelerini gerçekleştirebilirler ve dağıtımı yapan personelimizden kasa fişlerini talep edebilirler. Kars harici kargo teslimatlarında havale ile veya web sitemiz üzerinden on ine güvenli ödeme seçeneklerimizi kullanabilirsiniz.

Teslimatı yapılan ürünlerin taşıma veya başka bir sebeple zarar görmüş olması veya siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise, lütfen [email protected] e-posta adresi aracılığıyla Malakanpeynircilik Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda teslimat süreleri ertelenmek zorunda kalınabilir. Bir erteleme yapılırsa, Malakanpeynircilik müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

En Kaliteli Yöresel Kars Ürünleri Her Zaman Malakan Peynircilikte

Şimdi en iyi fiyatlar ile Sipariş verin!